Come see the top seniors in each classification square off!
Games start at 10 AM
PLAYERS! Be sure to bring a copy of the liability waiver signed by a parent or guardian!
350 West 400 North, Salina, Utah 84654, United States
6A Coaches of the Year will be honored at half time.
6A Coaches of the Year will be honored at half time.
5A Coaches of the Year will be honored at half time.
5A Coaches of the Year will be honored at half time.
4A and 3A Coaches of the Year will be honored at half time.
4A and 3A Coaches of the Year will be honored at half time.
2A and 1A Coaches of the Year will be honored at half time.
2A and 1A Coaches of the Year will be honored at half time.
Ellie Taylor - Copper Hills
Jada Willis - Westlake
Ama Herrick - Fremont
Cambree Blackham - Skyridge
Shae Toole - Skyridge
Austyn Feller - Westlake
Chloe Jensen - Westlake
Syncere Langston - Fremont
Kendra Kitchen - Davis
Addy Scrivner - Lehi
Oakley Homer - Layton
Kate Richards - Davis
Amber Cook - Pleasant Grove
Umu Tukuafu - Bingham
Brianna Badonie - Bingham
Sidnee Geerdes - Bonneville
Kaylee Hess - Northridge
Ashlyn Wight - Box Elder
Rochelle Afo-Manuma - West Jordan
Amelia Echternkamp - Cyprus
Sila Tuakoi - Bountiful
Madi King - Salem Hills
Olivia Tausinga - East
Ashley Garner - Wasatch
Keily Trabanino - Olympus
Kalysa Ng - Hunter
Cami Groberg - Skyline
Olivia Kaaihue - Cedar Valley
Jaynee Tanner - Maple Mountain
Jenna Sterzer - Taylorsville
Katie King - Woods Cross
Elise Livingston - Ridgeline
Kealah Faumuina - Dixie
Mia AuClaire - Murray
Marissa Best - Green Canyon
Janalynn Blotter - Green Canyon
Tess Joseph - Jordan
Hannah Heaton - Desert Hills
Hallee Smith - Ridgeline
Alivia Hutton - Cottonwood
Karlee Allen - Sky View
Macie Brown - Ridgeline
Hallie Janes - Richfield
Ava Cuff - Juab
Aliyah Lester - Emery
Amiah Timothy - Carbon
Madi Orth - Carbon
Kamryn Knutson - Richfield
Asmin Tanhan - Layton Christian
Lucy Richards - Juab
Brielle Jolley - Richfield
Destinee Flores - Summit Academy
Brooklin Goble - North Sevier
Kanzas Mills - South Sevier
Bella Robinson - Parowan
Chezlie Langston - North Summit
Presley Peterson - North Summit
Jazmin Moctezuma - Draper APA
Sydney Braman - Millard
Anna Balajadia - Enterprise
Charley Sargeant - North Summit
Anne Marie Gibbs - American Heritage
Tabetha Henrie - Panguitch
Sicily Fabrizio - Tabiona
Kaycee Gleave - Piute
Tayleah Spalding - Milford
Haydee Pugmire - Rich
Shimequa Hudson - Monument Valley
Mazee Dunton - Escalante
Gaby Delgadillo - Wendover
Kimber Reave - Valley
Precious Bedonie - Monument Valley
Copyright © 2024 Utah Girls Basketball Coaches Association - All Rights Reserved.
Powered by GoDaddy
Click the button below for more information on game times and to stream the games online!